WELCOME TO MY WEBSITE! HERE YOU CAN MEET WITH ME AND VIEW MY PORTFOLIO

Весільні бокали

Wedding platter

Щодня у світі проводяться тисячі весільних церемоній. Всі пари мріють, щоб їх весілля стало чимось особливим, тому потрібно якнайкраще продумати деталі. В своїй роботі ми використовуємо тільки кращі та якісні матеріали: чеське скло Bohemia, Swarovski, полімерна глина Fimo, фарби (Javana, Decola,Marabu), стрічки та різноманітні техніки виконання.

  • весільні бокали, свічки
  • весільне шампанське
View collection

Прикраси із натуральних рослин

Decorations

Прикраси із натуральних рослин – маловідома техніка, яка за короткий термін набула актуальності. Зазвичай критерієм біжутерії є зовнішній вигляд, проте наші пращури мали ще й інші критерії: захист від негативної інформації, обереги. Мої роботи мають своєрідну природну форму, розмір, колір, а головне – несуть позитивну енергетику квітів та листочків.

  • сережки, брошки, заколки
  • перстні, браслети, кулони
View collection

Художній розпис по шкірі

Art paintings

Розпис по тканині та шкірі – найдавніше мистецтво. Зараз ця техніка використовується не лише на одязі, а й на аксесуарах. Для створення малюнку потрібно: розробка ескізу, нанесення фарб (Javana, Decola, Marabu), термічне закріплення. Ваша фантазія може втілитися в реальність на одязі та аксесуарах, що підкреслить Ваш стиль та індивідуальність.

  • шкіряні вироби
  • одяг
View collection

Боді арт

Body art

Перетворення в улюбленого героя чи в образ Вашої фантазії стане вражаючим та незабутнім перетворенням. Аквагрим абсолютно не шкідливий для шкіри. Він легко наноситься і змивається водою з милом. Пропоную дитячий фейс-арт, боді-арт для вечірки, дня народження, фотосесії, рекламний боді-арт, боді-арт для вагітних, розпис тіла хною.

  • розпис хною
  • фейс-арт, боді-арт
View collection

«Моєю метою є досягнення найвищих вершин у мистецькій діяльності та створення умов, які забезпечать різнобічний та творчий розвиток моєї особистості.»

ABOUT ME