My portfolio

Handmade wedding platter

Щодня у світі проводяться тисячі весільних церемоній. Усі пари мріють, щоб їх весілля стало особливим та закарбувалося в пам’яті на все життя. Тому потрібно якнайкраще продумати деталі, оскільки добре підібрані аксесуари, прикрасять ваш день та допоможуть зробити його незабутнім.

В своїй роботі ми використовуємо тільки найкращі та якісні матеріали, а саме:

  • чеське скло Bohemia, каміння Swarovski , полімерна глина Fimo, фарби (Javana, Decola,Marabu) , стрічки і т. д.
  • різноманітні техніки виконання (точковий розпис, ліпка, декупаж)

Окрім запропонованих робіт приймаємо замовлення з урахуванням ваших побажань.
Здійснюємо доставку весільних аксесуарів по всій Україні.

Handmade jewelry from natural plants

Прикраси із натуральних рослин – маловідома техніка, яка за короткий термін набула актуальності, але до цього часу немає назви. На сьогоднішній день біжутерія найчастіше керується лише одним принципом – зовнішнім виглядом. Проте наші пращури, вибираючи прикраси, мали ще й інші критерії, які зазвичай ставили на перше місце, а саме виконання ролі оберегів, захист людей від негативної інформації, а також гармонію їх фізичного стану.

Колекція робіт представляє до Вашої уваги: сережки, перстні, кулони, брошки, браслети, заколки. Усі вони мають своєрідну природну форму, розмір, колір, а головне несуть в собі позитивну енергетику квітів, листочків…

Створення прикрас – довготривалий процес: сушка рослин, підбір фурнітури, заливка ювелірною епоксидною смолою Pebeo Crystal Resin (Франція), шліфовка.

Придбавши в нас прикраси з натуральних рослин Ви не тільки оздобите своє тіло, а й отримаєте оберіг.
Доставка виробів здійснюється по всій Україні.

Body art, face painting, henna painting

Вражаючи незабутнім перетворенням для Вас стане перетворення в улюбленого героя чи образ Вашої фантазії. Аквагрим абсолютно не шкідливий для шкіри. Він легко наноситься і так само легко змивається водою з милом.

Ми надаємо послуги: дитячий фейс-арт, боді-арт ( вечірки, дні народження, фото сесії), рекламний боді-арт та боді-арт для вагітних. А також розпис тіла хною.

Art paintings on leather and fabric

Говорячи про розпис по тканині та шкірі, ми маємо на увазі найдавніше мистецтво. Зараз ця техніка дуже популярна і використовується не лише на одязі а й на різноманітних аксесуарах.

Для створення малюнку потрібні: розробка ескізу, нанесення фарб (Javana, Decola,Marabu), термічне закріплення.
Ваша фантазія може втілитися в реальність на одязі та аксесуарах, які підкреслять Ваш стиль та індивідуальність.
Здійснюємо доставку по всій Україні.